Myjnia stacjonarna 731 878 655

Myjnia mobilna 514 609 738

Ol-DA Kraków

Oferta

Mycie samochodów

Usługa odbywa się metodą parową. Nowoczesna metoda parowa pozwala na umycie auta o dowolnej porze dnia i w dowolnym miejscu wybranym przez klienta (dom, praca, zakupy przy markecie). Po umyciu samochód jest czysty, suchy i bez zacieków.

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną. Dokładne pranie i odsysanie zanieczyszczeń z tapicerki pozwala na komfortową jazdę. Pranie zabija nieprzyjemne zapachy oraz dezynfekuje wszystkie elementy tapicerowane w samochodzie.

Dezynfekcja i odświeżanie wnętrza pojazdu

Para posiada właściwości dezynfekcyjne, więc pozwala na szybkie usunięcie nieprzyjemnych zapachów i dezynfekcję tapicerki samochodowej. Po zabiegu praktycznie od razu można korzystać z auta.

Sprzątanie biur

Kompleksowe czyszczenie pomieszczeń biurowych, kuchni, pomieszczeń socjalnych oraz sanitarnych. W zakres usługi wchodzi odkurzanie, mycię podłóg, ścieranie kurzy, mycie oraz dezynsekcja pomieszczeń sanitarnych, wynoszenie śmieci itp. zakres prac oraz częstotliwość ustalany indywidualnie z każdym klientem

Sprzątanie pobudowlane

W zakres usługi wchodzi odkurzanie wylewek, mycie barierek, balkonów, okien, części wspólnych (klatek schodowych, garaży) itp.

Sprzątanie po remontowe

Kompleksowe sprzątanie po remoncie mycie okien, podłóg, ścieranie kurzych itp. zakres ustalany indywidualnie z każdym klientem

Pranie dywanów, wykładzin oraz mebli tapicerowanych – pranie odbywa się metodą wodno-ekstrakcyjną lub za pomocą suchej piany w zależności od pranej powierzchni.

Ręczne czyszczenie oraz impregnacja tapicerek skórzanych samochodowych oraz domowych.

Ze względu na zróżnicowany stopień zabrudzenia tapicerki skórzanej w samochodzie czyścimy je odpowiednio dobranym środkiem. Następnie na tapicerkę aplikujemy odżywkę i zabezpieczamy powłoką ochronną, która pozwala na dłuższe utrzymanie skóry w czystości i zapobiega jej przecieraniu.

W przypadku tapicerki meblowej za pomocą specjalistycznych preparatów pozbywamy się trwałych i głębokich plam, oraz zabrudzeń powstających przy standardowym użytkowaniu sof, foteli, kanap czy też puf. Następnie używamy wysokiej jakości preparatów utrwalających uzyskany efekt oraz zapewniających odpowiednia pielęgnację skóry.

Czyszczenie kabin samochodów ciężarowych.

W ramach czyszczenia kabin w samochodach ciężarowych zajmiemy się m.in: odkurzaniem, czyszczeniem podsufitki oraz obić tapicerowanych, praniem tapicerki, czyszczeniem pasów bezpieczeństwa, czyszczeniem boczków drzwi, podłogi, deski rozdzielczej, elementów plastikowych, schowków, przegródek. Zajmiemy się również dezynfekcją parową lodówki, zabezpieczeniem i konserwacją uszczelek drzwi, dokładnym myciem okien, czyszczeniem zewnętrznych elementów karoserii: progi, słupki.

Czyszczenie kostki brukowej.

Zajmujemy się m.in usuwaniem śladów po oponach, czyszczeniem kostki z mchu i porostów, usuwaniem plam z olejów, farb, czyszczeniem z rdzawych plam i zacieków


W swojej ofercie posiadam także środki chemiczne profesjonalnego zastosowania nie dostępne w sklepach.